Atpakaļ

Hyundai KONA hibrīds

Korejiešu “Hyundai” jeb precīzāk “Hyundai & KIA” alianse šobrīd ir viena no aktīvākajām t.s. zaļo modeļu ražotājām, kas strauji tuvojas japāņu “Toyota” modeļu hibridizācijas apmēriem. “Hyundai Kona hybrid” ir labs veids, kā, piemēram, ortodoksālajiem dīzeļmotoru faniem mainīt reliģisko piederību. “Hyundai Kona” un dīzeļmotoru cienītājiem cits nekas neatliks, jo “Kona” modelim turpmāk dīzeļmotori vairs netiks piedāvāti. Saprecinot iekšdedzes spēka agregātu ar elektromotoru, ir radīts atraktīvs un baudāms kokteilis, kas atsevišķās dzīves situācijās, piemēram, pilsētā, būs pat ievērojami ekonomiskāks par dīzeli.

Reti novērojama kombinācija: hibrīds un jautrība. Sportiskajam pilsētas apvidus auto KONA hibrīdam ir īpaši kalibrēts tiešās iesmidzināšanas benzīna dzinējs un ar akumulatoru darbināms elektromotors, kas nodrošina izcilu jaudu ar kombinēto 141 ZS un 265 Nm griezes momentu.

Automašīna ir apskatāma un nopērkama pie mums!

Hibrīds

Izcila degvielas patēriņa efektivitāte. Hibrīdu darbina īpaši kalibrēts 1,6 litru GDI tipa tiešās iesmidzināšanas benzīna dzinējs un 43,5 ZS elektromotors ar sportisko 6 pakāpju divkāršā sajūga pārnesumkārbu.