AUTOSERVISS CĒSĪS – PAKALPOJUMI

Automašīnas uzturēšana teicamā stāvoklī ir ļoti svarīga, lai saglabātu tās ilgmūžību. Automašīnas ir sarežģītu mehānismu kopums, kuriem nepieciešama regulāra apkope, lai tie būtu labā darba kārtībā un kalpotu ilgi.

Mūsu autoserviss atrodās Cēsīs un šeit saņemsi ne tikai remonta un apkopes pakalpojumus, bet arī tik svarīgās konsultācijas par sava auto ekspluatāciju, kas palīdzēs Jūsu automobilim ilgāk saglabāt lielisku tehnisko stāvokli.

Autoservisā strādājam tā, lai maksimāli ātri novērstu Jūsu automobiļa defektus, kas radušies šobrīd, kā arī, lai novērstu citu, saistītu mezglu nelielus bojājumus vai kļūmes, lai nākotnē pasargātu savu klientu auto no nopietniem bojājumiem.

Regulāra auto apkope autoservisā, piemēram, laicīga eļļas maiņa un/vai riepu maiņa u.c., var palīdzēt identificēt un novērst nelielas problēmas, kas var radīt nopietnus bojājumus nākotnē ar lielām servisa izmaksām.

Pie mums autoservisā pilnss serviss – no diagnostikas, līdz paveiktam remontam un apmierinātam klientam.

Ja ir nepieciešama tehniskā palīdzība Jūsu automašīnai, zvaniet uz kontaktos norādīto tālruni, vai aizpildiet kontaktu formu un mēs ar jums sazināsimies.