Atpakaļ

ULTRAMAX SE 46 - bioloģiski noārdāms hidrauliskais šķidrums

Apraksts.

Ultramax SE 46 ir uz sintētiskiem, uz esteriem balstīts, bioloģiski noārdāms hidrauliskais šķidrums, kas paredzēts lietošanai jutīgās vietās, kur nejaušas noplūdes citādi radītu nopietnus vides piesārņojuma jautājumus, ja tiktu izmantotas parastās eļļas. Ultramax SE 46 piedāvā daudzas priekšrocības salīdzinājumā ar bioloģiski noārdāmiem hidrauliskajiem šķidrumiem, kuru pamatā ir augu eļļa.

Piemēram, tas ir daudz izturīgāks pret oksidāciju, kas savukārt nozīmē ievērojami mazāku sveķu un laku nogulsnēšanās risku. Tā rezultātā Ultramax SE 46 nodrošina daudzkārt ilgāku kalpošanas laiku nekā parastajiem bioloģiski noārdāmajiem šķidrumiem.

Ultramax SE 46 ir arī uzlabota plūstamība zemā temperatūrā, un tajā ir augstas kvalitātes bez pelnu darbības piedevas, kas nodrošinās izcilu aizsardzību pret nodilumu, korozijas kavēšanu un zemas putošanas īpašības.

Apskatīt detalizētāk
Specifikācija
European Ecolabel, ISO 15380 HEES, Swedish Standard SS 15 54 34, Denison HF-2, HF-6, Meets the requirements of standards OECD 201, 202 & 203 for ecotoxicity and OECD 301B for biodegradability.
Produkts pieejams šādos daudzumos
  • 20 LT
  • 25 LT
  • 205 LT
  • IBC
Uzdod jautājumu par preci!